Krawiectwo dla najmłodszych przynosi nam naprawdę wiele frajdy. Realizujemy nie tylko projekty indywidualne, gdy szyjemy garniturki dziecięce czy sukienki dla dziewczynek, ale także wykonujemy większe zamówienia na potrzeby domów kultury czy szkół językowych. Każde ubranko lub strój szyjemy z nastawieniem na wygodę i komfort użytkowania. Dbamy też o to, by stosowane przez nas tkaniny były przyjemne dla delikatnej skóry dziecka, miękkie, ale również wytrzymałe. Wychodzimy z założenia, że ubranie dziecięce powinno być przede wszystkim funkcjonalne i nie może przeszkadzać podczas zabawy.

Stroje karnawałowe dla dzieci

Doświadczenie w szyciu dla dzieci mamy bogate: tworzyliśmy już balowe sukienki, mundurki, garnitury chłopięce czystroje na karnawałowe imprezy. Mamy na koncie przebrania uszyte dla małych pszczółek, Batmanów czy Minionków! W odróżnieniu od wielkich markowych sklepów odzieżowych oferujemy możliwość przygotowania wymarzonego stroju dla Twojego dziecka zgodnie z jego życzeniem – jednym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia malucha i jego rodziców! Jeśli Twój syn lub córka chcą się przebrać za ulubione zwierzę, dinozaura czy postać z kreskówki, a nie możesz znaleźć stroju w żadnym ze sklepów, zgłoś się do nas! Chętnie pomożemy w tym, by bal przebierańców okazał się niezapomniany. Uśmiech uradowanego dziecka, które zobaczy po raz pierwszy uszyte przez nas przebranie, jest dla nas zawsze potwierdzeniem, że warto robić to, czym się zajmujemy.

Alby i sukienki komunijne

Szczególnie ważną uroczystością w życiu każdego dziecka i jego rodziców jest pierwsza komunia. Przygotowujemy na tę szczególną uroczystość alby dla chłopców i dziewczynek. Wykonujemy również sukienki komunijne jako alternatywę dla alby, jeśli Twoja córka będzie chciała wybrać na ten wyjątkowy dzień bardziej dziewczęcą kreację.

Jeśli szukasz dla Twojego dziecka unikalnego stroju na szkolny bal lub ubrania na wyjątkową rodzinną uroczystość uszytego na miarę, zapraszamy serdecznie do naszej bydgoskiej pracowni krawieckiej Kreacja Studio.