Odpowiednie przechowywanie przedmiotów czy sprzętu sportowego pomaga w ograniczeniu ryzyka uszkodzenia czy zabrudzenia. Jednak w sklepach nie zawsze jest możliwość kupna pokrowca na sprzęt sportowy czy meble. W naszej pracowni krawieckiej wielokrotnie szyliśmy tego rodzaju zlecenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w Twojej szafie zagościł taki oryginalny i praktyczny dodatek.

Pokrowce na meble

Kapa na sofę, tapczan czy fotele to praktyczne akcesorium do domu. Sprawdzi się ono w szczególności wtedy, kiedy domownikami są małe dzieci lub zwierzęta. Tekstylne dekoracje chronią przed zabrudzeniami, które często powstają w ferworze zabaw. Nie jest to jedyny atut tego rozwiązania, warto mieć na uwadze fakt, że kapa na sofę lub fotel jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wiele osób korzysta także z takich tekstyliów w celu uzyskania szybkiego efektu odmiany wnętrza. Nowy element dekoracyjny potrafi nadać wnętrzu zupełnie innego klimatu.

Tekstylia uszyte dla Ciebie

Bezskutecznie szukasz w sklepach ochraniacza na tapczan w niestandardowym wymiarze albo zakończonych gumką? Marzy Ci się ochraniacz na tapczan w oryginalnej kolorystyce, która ożywi pokój nastolatka czy dziecka? Korzystając z usług pracowni krawieckiej, masz szansę przekuć te życzenia w gotową narzutę uszytą zgodnie ze wszystkimi wytycznymi Twojego zamówienia. Będzie to produkt jedyny w swoim rodzaju, wykonany w sposób precyzyjny i zgodny z kunsztem sztuki krawieckiej.

Ochraniacze nie tylko do domu

Jeśli jesteś osobą aktywnie spędzającą wolny czas, pewnie wiesz, jak ważne jest bezpieczne przechowywanie oraz transport sprzętu sportowego. Dzięki odpowiedniemu ochraniaczowi mata do jogi czy sprzęt wędkarski, będzie odpowiednio zabezpieczony. Dzięki uchwytom sprzęt będzie wygodniejszy w przenoszeniu, a praktyczne kieszenie umożliwią dyskretne schowanie np. kluczy. Jesteśmy otwarci na pomysły klientów. W ramach współpracy z klientami szyliśmy pokrowce m.in. na szablę dla pasjonata rekonstrukcji historycznych, kasków czy sprzętu do latania na paralotni.

Chętnie stworzymy dla Ciebie pokrowce na krzesła do jadalni lub ochraniacze na sprzęt sportowy. Powiedz nam lub narysuj, jak ma wyglądać opakowanie, a pracujący u nas zespół krawcowych i krawców zamieni te plany w gotowy produkt.