Spójna identyfikacja wizualna to element niezwykle istotny, jeśli chce się dbać o wizerunek przedsiębiorstwa. Nie bez powodu większość osób w kilka sekund jest w stanie skojarzyć elementy takie jak kolorystyka czy logotyp z najpopularniejszymi markami. Dotyczy to także elementów stroju służbowego.

Uszyjemy dla Ciebie odzież firmową

Coraz więcej firm wymaga, by ich pracownicy prezentowali się w ujednolicony sposób. Chętnie pomagamy w przygotowaniu strojów czy uniformów szytych na miarę. Odzież firmową szyjemy ze starannie dobranych materiałów, z myślą o ich intensywnym, codziennym eksploatowaniu. Pomagamy nie tylko w tworzeniu, ale także w projektowaniu strojów służbowych. Naszym najważniejszym celem w tej materii jest wygoda pracowników oraz trwałość noszonej przez nich odzieży.

Dlaczego warto zainwestować w ubrania firmowe?

Im częściej klienci mają styczność z nazwą i logotypem firmy, tym większe prawdopodobieństwo, że takie informacje zostaną zapamiętane. Stroje firmowe przydadzą się nie tylko w trakcie codziennego wykonywania obowiązków przez pracowników, ale także na różnego rodzaju eventach takich jak targi branżowe czy spotkania integracyjne. Będzie to dobrze wyglądało, jeśli pracownicy będą mogli zaprezentować się w jednakowo wyglądających elementach garderoby takich jak koszulki czy polary. Bez względu na to, czy prowadzi się rodzinny biznes, czy zarządza się działem w dużej firmie, warto zadbać o ten element. Co istotne, szyjemy i znakujemy ubrania firmowe z logo w taki sposób, by służyły pracownikom przez długi czas. Wykorzystujemy do tego technikę haftu komputerowego. Dzięki jej zastosowaniu logotyp nie spierze się nawet podczas prania w wysokiej temperaturze. Jest to metoda bardzo odporna na odbarwianie się np. na skutek kontaktu ze środkami chemicznymi, dzięki czemu kolor i kształt haftu będzie świetnie zachowany przez wiele lat. Często znakujemy także odzież naszywkami, które są bardzo wytrzymałe na działanie warunków atmosferycznych czy ścieranie się. Obydwie metody można zastosować na dowolnym typie ubrania.