Cieszy nas, że ekologia dotarła i do krawiectwa. Rosnąca świadomość społeczna na temat tego, że naprawa odzieży jest przykładem ekologicznego zachowania, które zasługuje na uznanie. Dlatego w naszej pracowni w Bydgoszczy oferujemy klientom takie usługi i cieszą się one dużą popularnością.

Jak naprawiamy odzież?

W Kreacja Studio poprawki krawieckie są realizowane przez najlepszych specjalistów, którzy są nie tylko rzemieślnikami, lecz prawdziwymi artystami w swoim fachu. Dzięki umiejętnościom naszego zespołu możemy poszczycić się tym, że naprawiamy zniszczoną odzież, ale także oferujemy przeróbki ubrań według pomysłu klienta. Realizujemy poprawki zarówno z zakresu krawiectwa lekkiego, jak i ciężkiego. Jesteśmy w stanie wykonać przeróbki krawieckie z każdego rodzaju odzieży uszytej z tkanin, dzianin i materiałów elastycznych. Jeśli masz w szafie ubranie, które darzysz sentymentem, ale chcesz nadać mu nowy wygląd, zapraszamy do odwiedzenia naszej bydgoskiej pracowni. Dołożymy wszelkich starań, by efekt Cię zachwycił. Chętnie podejmujemy się pracy z uszkodzoną koronką, koralikami i innymi aplikacjami wymagającymi dużej wprawy i doświadczenia.

Poprawki krawieckie, przerabianie ubrań

Jesteśmy także specjalistami, jeśli chodzi o dopasowywanie ubrań. Bardzo ciężko jest przy niestandardowym typie sylwetki kupić garnitur czy suknię indywidualnie dobraną. Wykonujemy tego rodzaju przerabianie ubrań. Skracamy za długie sukienki, spodnie i rękawy. Poszerzamy i zwężamy, wszywamy uszkodzone zamki i przyszywamy urwane guziki. Jednym słowem: jesteśmy ekipą od zadań specjalnych! Jako renomowany salon z siedzibą w województwie kujawsko-pomorskim, wykonujemy także cerowanie, dzięki czemu ubranie zyskuje całkowicie nowy wygląd. Wszak reperacja odzieży nie musi być nudna, a oryginalne cerowanie jest najlepszym na to dowodem! W ten sposób nie tylko przedłuża się życie ubrania, ale także je naprawia. Co istotne nasze przeróbki krawieckie realizujemy szybko i jesteśmy do dyspozycji klientów w samym centrum Bydgoszczy, blisko zbiegu ulicy Dworcowej z Gdańską. Zapraszamy też Klientów z pobliskiego Torunia i okolic. Odwiedź nas i wyjdź z odmienionym ubraniem, które będzie do Ciebie idealnie pasowało!