Najbliżsi zebrani w jednym miejscu, wynajęty fotograf, kamerzysta i czekający Pan Młody gotowy wypowiedzieć słowa przysięgi. Jednak bez względu na to, czy planuje się huczne wesele czy kameralną uroczystość, suknia panny młodej to element, na który wszyscy zwrócą uwagę. Nic więc dziwnego, że panie, które mają stanąć na ślubnym kobiercu często wiedzą o tym, jak ma wyglądać ich wymarzona suknia ślubna na długie miesiące (a czasami nawet lata!) przed planowaną uroczystością. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, czy warto uszyć u krawcowej suknię ślubną, zapraszamy do lektury poniższego wpisu.

Zamień marzenia na idealną suknię ślubną

Warto pamiętać o tym, że dla profesjonalnej krawcowej nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli panna młoda zaprezentować się w ściśle określony sposób, jest to możliwe do realizacji. W tym przypadku zasadne jest powiedzenie, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Dopasowanie do figury

Największą zaletą szycia na miarę jest idealne dopasowanie kreacji do konkretnej osoby. Z pewnością każda kobieta przynajmniej raz w życiu doświadczyła sytuacji, w której kupuje ubranie, którego fason pięknie wygląda na wieszaku, jednak po przymierzeniu, efekt nie jest zachwycający. Szyjąc białą suknię na wymiar, zyskuje się kreację podkreślającą atuty figury.

Przeróbki na Twoje życzenie

Zdarza się, że przyszłe panny młode chcą wykorzystać ponownie pamiątkową lub używaną suknię. Podejmujemy się tego rodzaju realizacji. Do naszej pracowni sprowadzamy koronki z Włoch, Niemiec czy Portugalii, które często wykorzystujemy przy przerabianiu tego rodzaju ubrań. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się z klientami, dlatego, jeśli masz wątpliwość co do możliwości zastosowania jakiegoś rozwiązania w danej kreacji, zapraszamy do pracowni.

Możliwość dopasowania dodatków

Długi tren, oryginalny welon ozdobiony kryształkami albo gustowne dekoracje sali weselnej? Jeśli chcesz tego rodzaju akcesoria mieć wykonane według własnego pomysłu i z wysokogatunkowych materiałów, służymy pomocą. Na miejscu dysponujemy różnorodnym wachlarzem tkanin sprowadzanych z całej Europy.

Mamy nadzieję, że ten artykuł przekonał Cię do uszycia kreacji na najpiękniejszy dzień w życiu. Porozmawiajmy o tym, jak ma wyglądać Twoja suknia ślubna czy akcesoria w naszej bydgoskiej pracowni krawieckiej.

suknia ślubna

Brak komentarzy

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *